(0312)310 20 68

(0554)442 98 46

aytim@aytimguvenlik.com

Hakkımızda

Deneyimli ve genç kadrosuyla, elektronik güvenlik alanında, uygulama, projelendirme,satış, satış sonrası destek, ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Aytim Güvenlik özellikle Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye de geliştirdiği elektronik güvenlik sistemleri ile her bireye, her haneye,her kurum ve kuruluşa her çapta anahtar teslim projeler üretmektedir. Üniversiteler,Holdingler,Kargo Şirketleri,Kuyumcular, Parekende satış mağazaları, Akaryakıt İstasyonları,Tekstil gibi Türkiye genelinde pek çok şubesi bulunan kurum ve kuruluşlara kesintisiz servis hizmetini sağlayabilen , genç ve deneyimli kadrosuna sahip özel elektronik güvenlik şirketidir.

Kısa sürede tüm ana alt yapısını tamamlayan firmamız, büyümenin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilmekte ve bu konuda sürekli gelişim kaydetmektedir.Gelişime her zaman açık olan personel yapısı ile malın ve hizmetin, doğru zamanda doğru maliyette müşterinin kullanımına sunmak ve kaliteli olmak ilk hedefimizdir.

Aytim Güvenlik olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sırdaş ve ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her noktasında güler yüzlü olmaktır.
1. Müşteri memnuniyeti
2. 24 saat içerisinde servis
3. 24 saat teknik destek
4. Deneyimli teknik servis ile her türlü sorunlara kesin çözüm
5. Size uygun gün ve saatlerde montaj
6. Ücretsiz keşif
7. Uygun fiyat

Whatsapp Desteği
Whatsapp Destek
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button